Wniosek o e-wizę do Australii

Wniosek o e-wizę do Australii

O wycieczce do Australii fantazjuje sporo ludzi. Daleki ląd, najpiękniejsza i największa rafa koralowa na Ziemi, parki gdzie bez skrępowania biegają sobie kangury, święta góra Aborygenów Uluru i oczywiście Sydney Opera House – te wszystkie lokalizacje przyciągają licznie podróżników z całego świata.

Jak się wprawdzie okazuje, nie wystarczy jedynie kupić bilet lotniczy do Australii. Szalenie jest, aby również dopełnić formalności powiązane z zorganizowaniem zezwolenia na przekroczenie granicy. A więc uzyskać dobrze wszystkim znaną wizę.

Dokument tego rodzaju, muszą posiadać wszystkie osoby, które nie są obywatelami Australii. Pozytywną informacją jest jednak to, że wizę można zdobyć w postaci elektronicznej. Wystarczy przesłać za pośrednictwem formularza wniosek wizowy i tą samą drogą uzyskamy wizę.

To, jak szybko zorganizujemy wizę, zależy od tego w jakim celu udajemy się do Australii. Jeżeli na przykład jesteśmy mieszkańcami Stanów Zjednoczonych i fantazjujemy o tym, aby zwyczajnie wybrać się tam na wycieczkę, to e wiza do Australii dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, zostanie nam wydana w ciągu maksymalnie dwóch tygodni od dostarczenia wniosku wizowego. Pamiętać należy, iż ten wariant wizy, wydawany jest na przebywanie w Australii nie dłuższy aniżeli 90 dni.

Następnym powodem do dysponowania australijską wizą, jest możliwość podjęcia krótkotrwałej pracy na tym terenie. W związku z powyższym, także musimy złożyć wniosek internetowy o zdobycie wizy. Australijska wiza dla rezydentów Stanów Zjednoczonych, w tym przypadku także wydawana jest na maksymalnie 90 dniowy pobyt.

Dla osób które, zamierzają na dłużej przenieść się do Australii, e wiza Australia dla obywateli USA wydawana jest na wniosek strony, zapraszającej daną osobę do siebie. Zatem na przykład firma X, potrzebuje zaangażować do pracy pana Y na termin dwóch lat i w związku z tym, wysyła prośbę o wydanie wizy na rzecz pana Y. Wiza pozostaje wydana na okres trwania kontraktu, a więc na 2 lata.

Źródło:
australian visa for us citizens.

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *