Pomoc prawnicza w założeniu spółki w Rosji

Pomoc prawnicza w założeniu spółki w Rosji

Zakładanie biznesu w Rosji – rodzaje firm i spółek

Wielu biznesmenów w Polsce zastanawia się nad przeniesieniem własnego biznesu do innego kraju. Czy Rosja będzie w takim razie dobrym kierunkiem?

Aż 17 milionów kwadratowych przestrzeni i 142 mlnmieszkańców, metropolie oraz niewielkie miasteczka, a w rezultacie spore zapotrzebowanie na przeróżne usługi oraz materiały – Rosja może byćimponującym lokalizacją doprowadzenia własnego interesu.

Federacja Rosyjska jednak raczej z rzadka wybierana jest przez Polaków w celu miejsca zaczęcia przedsiębiorstwa. Nie świadczy to jednak, że własny firma w Rosji tozły pomysł. Także w tym kraju przedsiębiorcy zdołają rachować wysokie zyski a także szereg uzupełniających udogodnień, w tym połączonych ze zwolnieniem z niektórych należności czy też ich istotnym obniżeniem.

Jeśli chodzi o biznes w Rosji to jest onatrakcyjnym przedsięwzięciem. Które formy spółek dostępne są w tym kraju i jak jest dozwolone ustanowić tam osobistą firmę?


Działalność gospodarcza w Rosji – działalność prywatna i spółki

Firma w Rosji jest w stanie być rozpoczęta zarówno w formie działalności własnej, która przypomina jednoosobową działalność w Polsce, jak również w osobowości spółki.

Modele spółek w Rosji:
• spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (OOO) – do 50 wspólników
• zamknięta spółka akcyjna (3AO) – do 50 wspólników
• otwarta spółka akcyjna (OAO) – nieograniczona ilość wspólników

Działalność w Rosji wolno powołać także jako:
• prywatny przedsiębiorca (PP)
• przedsiębiorstwo z udziałem kapitału zagranicznego.

Dobór słusznej postaci organizacjiprzedsiębiorstwa – organizacja osobista, z udziałem kapitału zagranicznego, spółki rosja zależna jest od osobistych wymogów a także potrzeb przedsiębiorcy w aspekcie prowadzenia swojego biznesu.


Skorzystaj z zawodowej pomocy prawniczej

Podobnie jak w przypadku zawiązywania działalnośći gospodarczej w innych państwach za granicą, także przy otwieraniu własnej firmy w Rosji wskazane jest skorzystać z pomocy fachowców. W zagadnieniu „biznes rosja” osobiste usługi przedkładają po pierwsze firmy konsultingowe, które posiadają w swojej ofercie posługę rejestracji firmy w tym kraju.

Aby wejść w ruski biznes, potrzebne jest przejście przez złożony system przepisów i płatności, wskutek tego najlepiej zrobić to z profesjonalistami w tego typudziedzinie.

Więcej na: spółki rosja


Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *