Podróż do Egiptu – pamiętaj o wizie

Podróż do Egiptu – pamiętaj o wizie

Dokąd na wczasy zimą?

Zima w bieżącym roku traktuje nas naprawdę łagodnie, co jest zauważalne po znacznych jak na ten czas temperaturach oraz wielu słonecznych dniach. Aczkolwiek stopniowo będzie się ochładzać, i to ewidentnie znak dla zmarzluchów, że należy szukać lokalizacji na egzotyczny wypoczynek a także ucieczkę od zimy chociażby na pewien moment.


Destynacji jest istotnie mnóstwo, a biura wycieczek przeganiają się w promocyjnych ofertach. W czasie zimowym, poza kierunkami zwyczajnymi dla entuzjastów sportów zimowych, największą modą cieszą się państwa Afryki i Azji, dlatego że pogoda w tym miejscu sprzyja i z powodzeniem zdołamy łapać promienie słoneczne, których u nas wówczas brak.
Wielu turystów, decyduje się w tym czasie na podróż do Egiptu – państwa Faraona. Po pierwsze przelot tam jest relatywnie niedługi, i co więcej standart all inclusive jest w faktycznie atrakcyjnych cenach, że aż ciężko odmówić sobie urlopu w tym miejscu.
Dodatkowo Egipt jest bezsprzecznym rajem dla ludzi, które kochają nurkowanie. znajduje się w tym miejscu jedna z najpiękniejszych na świecie raf koralowych, dzięki czemu nurkowanie w tego typu scenerii, dostarczy wielu niezapomnianych emocji.

Wiza do egiptu jak wypełnić


Ale jak zatem przygotować się do podróży w tamte rejony? Czy wymagane są szczepienia? A więc, jeżeli mowa o Egipcie to szczepienia są zalecane, niemniej jednak nie są wymagane. Dlatego też to my sami decydujemy, czy chcemy się zaszczepić czy nie. Następinie pojawia się temat wizy – czy powinniśmy ją załatwiać, będąc jeszcze w Polsce? Otóż nie. Wizę odbieramy też po wlocie do Egiptu, po uczynieniu opłaty.

Oczywiście w pierwszej kolejności musimy ją wypełnić i tutaj rodzi się zapytanie – wiza do Egiptu w jaki sposób wypełnić? Pamiętajmy o tym, aby znać nazwę hotelu, w którym się zatrzymujemy, bo tego typu pytanie będzie się pojawiało. Jeżeli wybieramy się na wycieczkę zorganizowaną, to nie martwmy się, bo zapewne znajdzie się ktoś kto, pomoże nam ją wypisać, a jeśli lecimy sami, to również celnicy poinformują nas o tym, co i w którym miejscu wprowadzić, także bez trwogi.
Pamiętajmy także o tym, aby zabrać ze sobą medykamenty na problemy gastryczne, dlatego że możemy paść ofiarą legendarnej \\\’zemsty faraona\\\’.

Zobacz więcej na: e-Visa to Egypt .

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *