eTA Kanada – wszystko co powinieneś wiedzieć przed podróżą

eTA Kanada – wszystko co powinieneś wiedzieć przed podróżą

Zorganizowanie wizy do Kanady w żadnym wypadku nie jest problemem takimskomplikowanym, jakby to mogło wydawać się na początku. Bieżący artykuł to doskonała sugestia dla większości osób, jakie w najbliższym okresie potrzebują polecieć do Kanady, ale nie posiadają żadnego pojęcia w jaki sposób otrzymać wizę.

Co musimy wziąć pod uwagę?? – Kanada wiza
Po pierwsze należy nadmienić o fakcie, że wiza do Kanady> jest żądana nie tylko w razie przyjazdu do tego ślicznego kraju, ale w czasie wyprawy przejazdem. Polacy, którzychcą udać się do Kanday jedynie w celach krajoznawczych nie potrzebują tradycyjnej wizy. W Współcześnie konieczny jestjedynie zaświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), jaki możesz pozyskać internetowo, bez potrzeby wychodzenia zmieszkania.

eTa do Kanady online

Zdobycie dokumentu eTA absorbuje rzeczywiście kilkanaście minut i co najistotniejsze wszystko można wypełnić za pośrednictwem sieci internetowej. Elektroniczna wiza Kanada jest w takim przypadku olbrzymią oszczędnością czasu, środków i znacznych nerwów. By dostać potrzebne zaświadczenie należy wypisać szczegółowy wniosek, który, można odszukać na stronie etacanadaonline.com/pl/. Wniosek można wyszukać również na stronie ambasady Kanady, jednak niestety dostępny jest w tym miejscu jedynie w języku angielskim i francuskim. Po wypisaniu wniosku trzeba odpowiedzieć na kilka bezproblemowych zapytań (np. czy byliśmy oskarżeni, czy mieliśmy kontakt z osobami chorymi na tuberkulozę itp.). Do otrzymania poświadczenia eTA konieczny jest paszport a także mejl, na który otrzymany poświadczenie eTA.

Ile kosztuje eTA?

eTA do Kanady to kwota około 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Ceny należy oczywiście w praktyczny sposóbzrobić online z wykorzystaniem karty kredytowej. Pamiętać należy także o tym, że dzięki eTA zdołamy w Kanadzie mieszkać najdłużej do 6 miesięcy. Wskazane jest wtrącić również o tym, że dokument istotny jest przez 5 lat od wydania. Podróż odbywa się wyłączniena podstawie paszportu, skutkiem tego nie ma potrzeby drukowania pozyskanego e-mailem dokumentu.

Elektroniczna wiza do Kanady

Elektroniczną wizę jest dozwolone zapisać internetowo wyłącznie jeden raz,jednej osobie. W praktyce implikuje to, że 5-cio osobowa rodzina podróżując do Kanady ma obowiązek wypisać formularz pięciokrotnie. Jak nadmieniono u góry wiza jest aktualna tylko przez 5 lat, jednak jeśli nasz paszport uprzednio utraci ważność, toautomatycznie wiza również przestanie obowiązywać. Okres otrzymywania elektronicznej wizy zajmuje tradycyjnie od 1 do 3 dni. W trakcie wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być obowiązujący co najmniej 180 dni po dacie ukończenia wycieczki.

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *