Czy do Kanady potrzebna jest wiza?

Czy do Kanady potrzebna jest wiza?

Eskapada do Kanady – w jaki sposób uzyskać wizę bez zbytecznych formalności

Wyjazd do Kanady dla mieszkańców Polski zespala się z koniecznością wcześniejszego zorganizowania wizy. Określana jest ona jako eTA, innymi słowy: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu elektronicznej wizy realny jest wjazd na teren Kanady drogą podniebną – nie, niestety zaledwie jeśli posiadamy zamiar zatrzymać się w takim kraju, ale także, jeżeli trafiliśmy do niego wyjątkowo przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma sposobności liczyć na wjazd do Kanady samolotem. Wskazane jest pomimo tego mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, jeśli do Kanady udajemy się drogą lądową lub morską.

Wiza elektroniczna dla wszystkich

Elektroniczna wiza jest dokumentem związanym z polskim paszportem i jej legalność opiewa na 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, co jest udogodnieniem dla podróżujących. Wiza jest przypisana do paszportu, toteż wraz z jego zamianą trzeba od nowa wnosić o eTA. By otrzymać wizę elektroniczną do Kanady, wskazane jest skorzystać z pomocy wizowego pośrednictwa, które załatwi za nas wszelkie formalności. To jest ważne w szczególności dla osób, które nie znają języka na tyle odpowiednio, aby na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online może do nas przybyć niesłychanie prędko oraz bez zbytecznych nerwów.

W okresie ubiegania się o zwykłą wizę powinno się udać się do ambasady i w tamtym miejscu składać wnioski a także żądane dokumenty. Generuje to ogromną liczbę formalności i kosztuje własny cenny czas. Właśnie wskutek tego eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak złożyć wniosek o eTA?

By złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest zrealizować pasujący blankiet drogą internetową. trzeba do niego dorzucić kolorowe skany paszportu, który musi być aktualny przez termin co najmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki korzystaniu z agencji pośrednictwa wizowego można pozyskać eTA niesłychanie szybko oraz efektywnie – standardowy okres wyrabiania wizy elektronicznej wynosi z grubsza 3 dni roboczych. W przypadku problemów z wyrobieniem wizy, pośrednictwo interweniuje w tej sprawie, co dla klienta jest nader wygodne. Ogółem zaleca się wytworzenie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, albowiem procedura się może czasem przedłużyć, jakkolwiek są to wypadki niestandardowe.

Czytaj także:

canadian visa

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *