Birma – atrakcje i aktywności

Birma – atrakcje i aktywności

Myanmar
Gdy pragniemy w końcu odpocząć, wymknąć się od monotonnego życia, wybywamy na odpoczynek, niemniej jednak przed nami stoi niejaki problem – dokąd wyruszyć? Przeszukując sieć pragniemy wyłonić śliczne, atrakcyjne miejsce.

Birma jest to kapitalne miejsce na relaks oraz zwiedzenie wielu atrakcyjnych miejsc.
Celebrować spektakularne krajobrazy i odpoczywać możemy nad słodkowodnym jeziorem Inle. Są tutaj również pociągające budowle, jakie warto zobaczyć – starodawna świątynia buddyjska pokryta złotem, która ma 99 metrów! Ananda Temple jest to kolejna buddyjska świątynia z 1105 r. z szczególną architekturą, a także malunkami i rzeźbami.

Birma -ciekawe atrakcje
Atrakcje są niesłychanie fascynujące, możemy tu zobaczyć wygasły wulkan – stratowulkan, który składa się z law bazaltowych a także pioroklastycznych materiałów, ma wysokość 1518 m, ostatni raz aktywny był w roku 442 p.n.e. Wówczas gdy komuś zabraknie ślicznych krajobrazów, można przejechać się pociągiem po Gokteik Viaduct, który postawiony jest nad
kotliną, można zobaczyć z niego górskie pasmo, oraz na dole płynący strumyk. Na wycieczkę da się wybrać tak aby ujrzeć Pagoda Kyaiktiyo – złocista skała, mierzy 7,3 m i znajduję się na czubku złotego głazu, jest to jedne spośród najważniejszych miejsc birmańskich buddystów.

Wystarczy się nieznacznie rozejrzeć oraz poczytać, a każdy tutaj znajdzie trochę dla siebie, abstrahując od tego czy woli odprężać się czy podróżować na wycieczki a także odwiedzać przyciągające aglomeracje. Znaczące jest podobnie odszukanie dobrej oferty na wyjazd, wskazane jest zbadać pozycje „first i last minute” bądź załatwić całość osobiście, jeśli będziemy pomysłowi, plus dobrze poszukamy, uda się nam pojechać na drugi koniec świata za niewielkie pieniądze.
Przy samoistnej rezerwacji bardziej prawidłowo zrobić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – wyjdzie to taniej, aniżeli rezerwacjd na ostatnią chwile. Czas także gra w tym miejscu główną rolę, lepiej wyjechać na wiosnę/jesień gdy urlop przewiduje mniej osób, należności wtedy będą niższe. Wymiana walut – bez tego z trudem nam będzie przeżyć, a wskazane jest o tym pomyśleć przed wyjazdem z pewnym wyprzedzeniem aby trafić w kantorze na bardziej atrakcyjne ceny.


Czytaj także:

visa myanmar

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *