Aplikacja online – Canada eTA

Aplikacja online – Canada eTA

Wiza do Kanady? Dowiedz się, jak uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Mekki? Prawdopodobnie potrzebujesz eTA Canada. To dokument, który zatwierdza twoją tożsamość oraz uprawnia cię do przejścia granicy. Sprawdź, czym różni się od standardowej wizy i kiedy jest niezbędna, a także niby wypatruje proces ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada a także czym różni się od tradycyjnej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wersji elektronicznej. eTA wydawana jest na parę tygodni, i podobnie jak standardowa wiza istnieje w kilku typach: eTA w celach krajoznawczych lub biznesowych.
Z racji że cały proces aplikowania o eTA odbywa się przez Internet, formalności jest istotnie mniej i trwają krócej. To spore uproszczenie dla ludzi którzy, podróżują do Kanady. Uprzednio musiały spodziewać się konieczności wizyty w konsulacie i istotnie dłuższym czekaniem na otrzymanie uprawniającej do przylotu Canadian visa.

Kogo obowiązuje eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą już dysponować standardową, papierową wizą, żeby wjechać na terytorium Kanady. Taki dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Niektórzy podróżni są zwolnieni z posiadania elektronicznej wizy.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać również wtedy, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana drogą powietrzną, a drogą wodną lub lądową – np. Kanada jest kolejnym przystankiem w wyprawie po Stanach Zjednoczonych.

Jak załatwić wizę eTA Canada?

Jak pozyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego i uzupełnić wniosek osobistymi danymi, a także wypisać konieczne informacje kontaktowe. We wniosku znajdują się również zapytania dotyczące uprzednich pobytów w Kanadzie i również ewentualnych odmów wjazdu.
Na decyzję o przyznaniu eTA czeka się do 72 godzin, aczkolwiek zdarza się, że zaakceptowana eTA to Canada pojawia się w kilkanaście minut od chwili dostarczenia wniosku. Proces jest więc szybki i wygodny do ukończenia.

Więcej informacji: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *